O nás

Firma BYTOP - GAS spol. s r.o. byla založena 26. 9. 1991 se sídlem firmy U Větrolamu 5 v Hustopečích. Později se firma rozšiřovala a měnila sídlo společnosti. Současné sídlo je v Hustopečích na ul. Bratislavská 5. Tento objekt je majetkem společnosti BYTOP-GAS a najdete zde montážní středisko, prodejnu vodoinstalačního materiálu. Společnost Bytop-Gas s.r.o. v současné době zaměstnává 18 zaměstnanců. Od svého vzniku se společnost podílela na realizaci významných zakázek -viz seznam referenčních zakázek.

Filozofií společnosti je projektovat a montovat systémy, které splňují náročné požadavky na technologii a přání zákazníka.

Za 27 let let existence si společnost BYTOP - GAS spol. s r.o. získala velmi dobré jméno dodavatele zdravotechniky, vytápění, rozvodu plynu měřící a regulační techniky. Pro realizaci projektů pokračuje v poskytování služeb v nejvyšší kvalitě a používá převážně výrobků renomovaných firem a to s ohledem na jejich kvalitu, garance, podporu při realizaci a v neposlední řadě širokého sortimentu zařízení, kterými pokrývají požadavky komplexnosti řešení u jednotlivých zákazníků.

Společnost poskytuje komplexní služby v oblasti technického zařízení budov - zdravotechniky, vytápění a energetiky, kde je schopna zajistit dodávky a montáže včetně elektroinstalace a systémů MaR " NA KLÍČ ", počínaje projektovou dokumentací, montáží technologie, elektroinstalačních prací, dodávkou a montáží měřících a regulačních systémů, zprovozněním, zaškolením obsluhy a zajištěním záručního a pozáručního servisu. Na veškerá dodaná a namontovaná zařízení zabezpečujeme záruční a pozáruční servis.

Společnost disponuje veškerým potřebným technickým a materiálovým vybavením pro zajištění nabízených služeb. Jedná se např. o počítačové a programové vybavení pro projektování, programování a servis, dále pak kompletní vybavení potřebné pro provádění montáží, jako např. měřící a diagnostické přístroje, dopravní prostředky, ruční a elektrické nářadí, žebříky, svářečky, atd.

Ke splnění náročných požadavků je nezbytné neustálé zvyšování technické úrovně všech techniků a montážních pracovníků a pracovníků prodejny.

Cabal Svatopluk
Jednatel společnosti